W terminie od 01.05.2014 r. do 31.12.2014 r. Fundacja „Edukatio” realizuje zadanie publiczne pn. Klub Senioratka.

Fundacja Edukatio serdecznie zaprasza panie w wieku 60+ z województwa zachodniopomorskiego do nowootwartych Klubów Senioratka w Szczecinie, Koszalinie oraz Kołobrzegu.

Klubowiczki, w ramach cotygodniowych spotkań będą miały okazję wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH warsztatach:

KOMPUTEROWYCH
(oferujemy praktyczną naukę obsługi komputera od podstaw m.in. obsługę internetu, poczty e-mail, programu Word, bankowości elektronicznej, płatności on-line, zakupów on-line, obsługi e-administracji, komunikacji za pomocą intenetu. Całość kursu poprowadzi nasz cierpliwy i życzliwy wykładowca z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla Seniorów. )

ROZWOJU OSOBISTEGO
– warsztaty z asertywności, radzenia sobie ze stresem, motywacji. W ramach tych warsztatów przewidujemy również wspólne wyjście do kina/ teatru/ filharmonii (bezpłatne dla Klubowiczek).

ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA
– warsztaty z profilaktyki chorób, zdrowego trybu życia i żywienia.

Warsztaty będą odbywać się we wspólnie ustalonych terminach i godzinach w okresie od czerwca do grudnia.

Każda Klubowiczka może wziąć udział w każdym z wyżej wymienionych warsztatach lub tylko w tych, które ją interesują.

Uczestnictwo w Klubie oraz warsztatach jest całkowicie bezpłatna. Działalność Klubów finansowana jest z Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych ASOS 2014.

Dla każdej z Pań:
materiały szkoleniowe i dydaktyczne
poczęstunek podczas spotkań.

Serdecznie zapraszamy!!
Warsztaty dla Pań 60+ odbywają się w ramach realizacji zadania publicznego „Klub Senioratka” współfinansowanego z Rządowego Programu na Recz Aktywności Społecznej Osób Starszych (Asos) na lata 2014-2020.