Ostatni „Ślub Retro”

By admin
In 16 października, 2014
Comments off
559 Views

Już w najbliższą sobotę 18 października, w godz. od 12:00 do 18:00 zapraszamy Panie na ostatni już „Ślub Retro”.

W dniu imprezy Panie nie płacą za wstęp!

W tym dniu zajezdnia na Niemierzyńskiej przeistoczy się w wehikuł czasu. W tle dźwięków muzyki z winylowej płyty będą mogły Panie  zobaczyć i przypomnieć sobie, jak wyjątkowe były śluby minionych dziesięcioleci.

Nie zabraknie: mebli, rekwizytów i sprzętów gospodarstwa domowego, czyli wszystkiego, co było przydatne na nowej drodze życia. Zwiedzający zobaczą suknie wzorowane na trendach od lat ’50 i ’80. Modelki zaprezentują stroje pochodzące z zakładów odzieżowych: Mody Polskiej, Telimeny, DANY.

Jak informuje organizatorw muzeum powstaną pokoje rodem z lat ’60, ’70, ’80. Nie zabraknie kartek na mięso, sokowirówek, musztardówek i ceraty. Zwiedzaniu towarzyszyć będzie muzyka z ówczesnych list przebojów. Nie zabraknie legendarnych polskich i zagranicznych artystów, takich jak: Anna German, Anna Jantar, Michael Jackson, ABBA, Boney M, Queen, czy Madonna.

Zobaczyć będzie można także słomianego „Misia” bohatera z komedii S. Barei. Miniaturka ikony PRL-u wzbogaci tegoroczną imprezę. Oczywiście nie zabraknie poloneza przypominającego, jakie auto prowadził Ryszard Ochódzki.

Impreza odbędzie się pod patronatem: MM Szczecin, Głosu Szczecińskiego, MM Trendy i TVP Szczecin.

Szczegółowy program wydarzenia „Ślub Retro” na stronie: http://muzeumtechniki.eu/aktualnosci/1/ostatni-slub-retro/

Comments are closed.