Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku

By admin
In 5 grudnia, 2014
Comments off
538 Views

Zamek Książąt Pomorskich zaprasza na III edycję Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w dniach 6 – 7 grudnia.

Jak informuje organizator  w świątecznej zamkowej atmosferze czekać będzie na Państwa moc atrakcji, a wśród nich koncerty, spektakle teatralne, gry i zabawy, pracownia elfów oraz kino dla najmłodszych.

Na świątecznych straganach, będzie można skosztować pysznych regionalnych specjałów i gorącej czekolady.
Na placu przy wieży zamkowej św. Mikołaj uraczy nas opowieściami o krainie z której przybył, ponadto będzie miał ze sobą skrzynkę na listy tak, aby każdy mieszkaniec Szczecina mógł podzielić się z Mikołajem swoimi marzeniami.
Niewątpliwą atrakcją Jarmarku będzie zaprzęg reniferów.

Na małym dziedzińcu zabłyśnie piękna, baśniowa karuzela wenecka, która sprawi odwiedzającym wiele radości. Każdy będzie mógł poczęstować się i osłodzić sobie czas watą cukrową! 
W pierwszym dniu Jarmarku, na dużym dziedzińcu artyści wyrzeźbią z wielkiej bryły lodu Królową Śniegu stojącą przy tronie, na którym każdy będzie mógł usiąść i zrobić sobie pamiątkową fotografię.
Wyjątkowe prezenty dla najbliższych będą do zakupienia w salach Restauracji Zamkowej podczas kiermaszu rękodzieła artystycznego – znajdziemy tam ozdoby choinkowe, wianki świąteczne, przytulanki, oryginalna biżuteria i wiele, wiele innych niepowtarzalnych artykułów.
Szczegółowy program artystyczny Jarmarku znajduje się na stronie Zamku.
W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy!
asos_logo_kolor

Comments are closed.