FITNESS CLUB zaprasza !

By admin
In 7 listopada, 2014
Comments off
585 Views

FITNESS CLUB  zaprasza Panie na zajęcia Zdrowy Kręgosłup w poniedziałek o godz 9.00 i godz.16.00, wtorek godz.17.00, środa godz.9.00, czwartek godz 18.30, piątek godz 9.00, sobota godz 9.00 i niedziela godz 9.00.

Jak ważny jest zdrowy kręgosłup każdy z nas się przekonał, kiedy nasz największy stabilizator odmówi nam posłuszeństwa. Dlatego FITNESS CLUB zaprasza na zajęcia Zdrowy Kręgosłup, mające charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa.
Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Nauka oddychania i utrzymania odpowiedniej postawy (stabilizacji) ciała są wplecione w tok lekcji.
Zajęcia Zdrowy Kręgosłup wykorzystują różnoraki sprzęt, a przede wszystkim piłki rehabilitacyjne (duże fit ball, małe easy ball) i nie tylko. Wykorzystywane w treningu ćwiczenia na bazie pilatesu wzmacniają także głębokie partie mięśniowe. Zajęcia te są polecane dla wszystkich!

W ofercie są również inne zajęcia fitness, które znajdą Panie w planie zajęć –  Plan zajęć Listopad + opis zajęć, jak również na stronie internetowej: www.fitnessclub.com.pl

FITNESS CLUB położony jest w zielonej części miasta Szczecina. To miejsce stworzone o wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm i niezwykle przyjazną atmosferę – ul. Monte Cassino 24, Szczecin.
W FITNESS CLUB  znajdą Panie dwie sale do ćwiczeń siłowych ,sale cardio, sale do aerobiku i spinningu (zajęcia na rowerach), atutem jest basen w którym prowadzone są zajęcia aqua –aerobiku.

asos_logo_kolor

 

Comments are closed.