Co się dzieje z naszą kulturą? – spotkanie z Leszkiem Bugajskim

By admin
In 6 października, 2014
Comments off
561 Views

Czy zastanawiały się Panie co się dzieje z naszą kulturą? W jakiej sytuacji znaleźliśmy się w połowie drugiej dekady lat dwutysięcznych… Czy może coś wymknęło się spod kontroli, a kultura nieoczekiwanie zdziwaczała, na naszych oczach i jakby niezauważalnie – przemieniła się, stała się czymś zupełnie innym.

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będziemy szukać podczas spotkania z cyklu „Czytaj i pytaj”, na które w środę 8 października na godz. 17:00 do Salonu Literackiego Alef (ProMedia, al. Wojska Polskiego 2) zaprasza wszystkie Panie Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie.

Gościem tego spotkania będzie Leszek Bugajski z książką „Kupa kultury. Przewodnik inteligenta” , a spotkanie poprowadzi redaktor Michał Nalewski. O czym jest ta książka? Jak podkreśla autor – „o popkulturze, która pożera kulturę w starym, szlachetnym rozumieniu…”.

Jeśli mają Panie ochotę porozmawiać o czasie schyłku i przewartościowań, o powolnym zatracaniu pewnych wartości zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu z Leszkiem Bugajskim – krytykiem literackim, publicystą, obserwatorem i amatorskim badaczem kultury popularnej.

Comments are closed.