Bezpłatne warsztaty komputerowe dla pań 60+

In 5 września, 2016

Fundacja Edukatio serdecznie zaprasza panie w wieku 60+ z ze Szczecina do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach komputerowych realizowanych w ramach projektu „Szczeciński Klub Senioratka oraz Seniorallia – Dni Seniora” współfinansowanego z Rządowego Programu na Recz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 edycja 2016.

Oferujemy praktyczną naukę obsługi komputera od podstaw m.in. obsługę internetu, poczty e-mail, programu Word, bankowości elektronicznej, płatności on-line, zakupów on-line, obsługi e-administracji, komunikacji za pomocą intenetu. Całość kursu poprowadzi nasz cierpliwy i życzliwy wykładowca z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla Seniorów. Zajęcia będą prowadzone w grupach 10–cio osobowych, w wymiarze 60 godzin na grupę, każda kursantka odbędzie również 4 godziny porad indywidualnych. Dla każdej z Pań: materiały szkoleniowe i dydaktyczne oraz poczęstunek podczas spotkań.
Zajęcia odbywają się w środy i piątki przy al. Wojska Polskiego 63 na IV piętrze – w budynku jest winda.

Ponad to każdej z uczestniczek oferujemy:
1) Udział w kursie technik pamięciowych
2) Wyjścia na wydarzenia kulturalne – do teatru, filharmonii, na spektakle, koncerty itp.
3) Zajęcia sportowo-rekreacyjnych – karnet na 3 m-ce na zajęcia fitness dla seniorek
4) jednodniowych, tematycznych spotkań z ekspertami – 2 spotkania
Serdecznie zapraszamy!! Udział jest całkowicie bezpłatny!!!!

e-mail: fundacja.edukatio@gmail.com