Bezpieczny senior

By admin
In 17 października, 2014
Comments off
758 Views

asos_logo_kolorPrzedstawiciele z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie i Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Szczecinie w ramach Europejskiego Dnia Seniora organizują w dniu 20 października 2014 r., w godz. 11.00-13.00, debatę społeczną pn. ” Bezpieczny Senior”.

W spotkaniu planowany jest udział ekspertów ds. zagrożeń kryminalnych, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także z dziedziny prawa cywilnego. Poszczególni eksperci będą odpowiadać na pytania zarówno moderatora spotkania jak i mieszkańców naszego województwa w obszarach bezpieczeństwa, które są szczególnie bliskie osobom starszym lub nieporadnym życiowo.

W debacie wezmą udział przedstawiciele zarówno instytucji zrzeszających seniorów, jak i świadczących usługi na ich rzecz.

Celem debaty jest edukacja i konsultacja społeczna oraz wypracowanie wspólnych działań, które doprowadzą do ograniczenia negatywnych zjawisk z udziałem seniorów, jako osób pokrzywdzonych a także przekazanie zaproszonym gościom materiałów profilaktycznych, w których znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego województwa oraz zainteresowane media do udziału w debacie – 20 października godz. 11.00-13.00 budynek Oddziału ZUS, ul. Matejki 22 sala 160.

debata bezpieczny senior PLAKAT

Comments are closed.