Akcja „Niebieski Parasol” – świadczenie bezpłatnych porad prawnych

By admin
In 5 września, 2015
Comments off
581 Views

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 14-19 września 2015r. odbędzie się już 6. ogólnopolska akcja pn. „Niebieski Parasol” – Dni Bezpłatnych Porad Prawnych. Wzorem lat ubiegłych tegoroczna akcja została objęta honorowym patronatem ze strony Prezydenta Rzeczypospolitej Polski. 

Akcja Niebieski Parasol skierowana jest do Każdego i ma na celu uświadomienie społeczeństwu, że korzystanie z usług prawnych radców prawnych niejednokrotnie może wpłynąć na sprawne rozwiązanie problemu i uniknięcie ewentualnie dalszych problemów prawnych. Często klienci przychodzą do radcy prawnego w sytuacji, gdy dany problem jest na tyle mocno zaawansowany, że jego rozwiązanie jest czasochłonne, a wystarczy już na samym początku zwyczajnie skonsultować się z radcą prawnym.

Radcy prawni będą udzielali bezpłatnych porad prawnych, m.in. w siedzibie urzędu w Szczecinie.14 września w budynku ZUW w Szczecinie radcowie będą pomagać zainteresowanym w sali nr 9, w godzinach 10.00-15.00.Akcja „Niebeieski parasol” będzie trwała od poniedziałku 14 września do soboty 19 września. .

Szczegółowe informacje dotyczące miejsc i terminów udzielania porad prawnych wraz ze wskazaniem specjalizacji prawnych:– Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie

asos_aktualnosci

Comments are closed.